Zákaznícky portál  WebMail

Zákaznická podpora

teamviewer-icon200x200  Team Viewerdownloads

TeamViewer je jednoduchý a prehľadný program ktorý dokáže spravovať počítače na diaľku v rámci sieťe LAN a internet. Program Vám dá možnosť ovládať iné pc bez fyzickej prítomnosti pri ňom. Okrem ovládania môžete zdieľať súbory, inštalovať programy a pod.

Real VNC   Real VNCdownloads

VNC (Virtual Network Computing) je software pre vzdialenú správu, ktorý vám umožní pracovať na vzdialenom počítači kdekoľvek na internetu.

Real VNC   CCleanerdownloads

CCleaner je výkonná aplikácia na odstránenie nepotrebných súborov z vášho počítača. Program vymazáva údaje Old Prefetch, vyrovnávaciu pamäť usporiadania ponuky, oznámení v lište a pamäť okna a umiestnenia, históriu používateľského asistenta, súbory denníka IIS, ďalej obsahuje opravu odinštalátorov a vlastných súborov a priečinkov. Ďalšou časťou programu CCleaner je Integrita registrov v ktorej aplikácia dokáže vymazať chýbajúce zdieľané knižnice, nepoužívané prípony súborov, problémy s ActiveX a Class, typové knižnice, aplikácie, písma, cesty k aplikáciám, súbory pomocníka, inštalátor, nadbytočný softvér a pod.

Adobe Reader   Adobe Readerdownloads

Adobe Reader ( predtým Adobe Acrobat ) je najrozšírenejšia a zároveň aj najprepracovanejšia čítačka dokumentov vo formáte .pdf . Poslaním formátu .pdf je nahradiť papier, preto sa používa hlavne pri dokumentoch, elektronických knihách a podobného inak tlačeného materiálnu na internete.